Sport pro všechny

Projekt "Celoroční cvičení dětí a mládeže v Havlovicích" byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

První závody v roce 2016

Sobota 5. března 2016, Úpice, tělocvična ZŠ Bří Čapků, Zimní pětiboj, okresní kolo, dvanáct závodníků a čtyři cvičitelky z naší TJ, velké soustředění a snažení, pohoda po závodech, pět medailí, bronzový Adam Horák a Ondřej Rychtera, zlatý Martin Spielberger, Vít Bekr a Jakub Balcar, další výsledky viz. příloha. Telegrafickou formou napsaná zpráva a kupa fotografií k tomu. Mrkněte, jak jsme si to užili…
Yvona Friebelová, 7.3.2016

Konec roku 2015 v naší tělocvičně

Na začátku prosince se děti z naší TJ dočkaly velmi oblíbené akce. "Čertoviny" si v úterý 1. 12. užili rodiče s nejmladšími dětmi a ve čtvrtek 3. 12. pak předškoláci a mladší i starší žactvo. Tento den v naší tělocvičně řádili čerti ještě dřív, než jsme přišli. Na dveřích zanechali "čertovské pokyny", a tak děti vstupovaly do tělocvičny s malými či většími obavami. Nevěděly, co se bude dít. Jaké to však bylo překvapení, když zjistily, že čerti vytahali z nářaďovny všechno nářadí včetně kladiny, beden, trampolíny, hrazdy a velkých i malých bradel a ještě od stropu pověsili tři čertovské pytle! A tak jsme se všichni zařídili podle jejich pokynů: "rozkoukat se, rozběhat se, rozcvičit se, rozdělit se, všecko vyzkoušet, skákat, lozit, běhat, metat salta, dělat kotrmelce"... Všichni se snažili a zároveň po očku sledovali, jestli se ti čerti někde neobjeví. A protože se tak nestalo, stáhli jsme čertovské pytle z výšek a našli v nich dárky - nová švihadla a malé havlovické kalendáře. Tak jednoduše to však ale neskončilo. Čert se totiž letos nečekaně usadil na chodbě, kontroloval a odměňoval všechny děti jednotlivě, když odcházely domů. Podívejte se zde. Poslední cvičební hodiny před Vánoci "ladili" cvičitelé netradičně: s perníčky, stromečkem, cvičením motivovaným na vánoční přípravy, zimní radovánky... Za veškerý jejich čas, práci, snahu a obětavost v průběhu celého roku jim všem patří velký dík. PF 2016.
Yvona Friebelová, 2.1.2016

Zahájení cvičebního roku 2014/2015

Pravidelné cvičení v tělocvičně bylo zahájeno koncem září. Aktuální rozvrh cvičebních hodin je zde.

Aktivní cvičitelé oddílu Sport po všechny

Astr Pavel, Baková Lenka, Bekrová Eva, Čepelková Lenka, Friebelová Yvona, Honzera Zdeněk, Honzerová Majka, Jánošíková Šárka, Kaizrová Jitka, Kraus Zdeněk, Králová Anďa.

Závěr cvičebního roku ozdoben vítězstvím

Matěj Kaizr ozdobil závěr cvičebního roku zlatou medailí z krajského kola v atletickém čtyřboji. Naprosto s přehledem vyhrál v Jičíně mezi staršími žáky. Gratulujeme! Za dobrou reprezentaci si zaslouží pochvalu také Martin Spielberger ml., Michal Vosáhlo, Ondřej Bekr a Ondřej Vlček. Všichni cvičenci z dětských kategorií se s cvičebním rokem rozloučili na společné výpravě k hradu Vízmburk. Děti zvládly pěší pochod, sportovní úkoly, postřehovku i opékání buřtů. Při závěrečném luštění tajenky všem vyšlo: "V září se na vás těšíme!" ...a to je fakt! Fotogalerie je Obrázky jsou zde.
Yvona Friebelová, 10.6.2015

"Zlatá neděle" na atletických závodech

Zlatá neděle nemusí být jen v prosinci, ale třeba i 3. května! Pokud na okresní kolo atletických závodů v Trutnově odjede dvanáct šikovných sportovců z naší TJ a sprint, skok daleký, hod a vytrvalostní běh zvládnou v plném nasazení, putují do Havlovic čtyři zlaté, jedna stříbrná a jedna bronzová medaile. Jmenovitě: zlato - Linda Dibelková, Štěpán Smékal, Michal Vosáhlo a Matěj Kaizr. Stříbro - Martin Spielberger a bronz - Ondřej Vlček. Díky všem reprezentantům a hodně úspěchů 23. 5. v krajském kole v Jičíně. Obrázky jsou zde.
Yvona Friebelová, 5.5.2015

Zimní pětiboj v Úpici

V neděli 1. března 2015 odjelo 13 našich žáků a žákyň spolu se dvěma cvičitelkami do tělocvičny ZŠ Bří Čapků v Úpici. Tam změřili své síly v pěti disciplínách okresní soutěže Zimního pětiboje - skok z místa, šplh nebo šikmá lavička, hod na koš, člunkový běh, švihadlo nebo poskoky. Všichni naši reprezentanti „bojovali“ na sto procent. Někomu se dařilo více, někomu méně, ale takový už je sport. Zde jsou medailisté: zlato – Kotlovská K., stříbro: Bekr V. a Gazda V., bronz: Čepelka M., Vosáhlo M. a Kotlovský F.. Gratulujeme! Fotogalerie je zde.
Yvona Friebelová, 10.3.2015

Čertoviny

Ve středu 3. prosince proběhly v havlovické tělocvičně oblíbené Čertoviny. Od půl čtvrté si sportování a návštěvu z pekla užili ti nejmladší cvičenci, od pěti hodin pak mladší a starší žactvo. Celkem se sešlo 45 dětí a na akci se podílelo pět cvičitelů. Zde je fotogalerie.
Yvona Friebelová, 3.12.2014

Začínají pravidelné cvičební hodiny

Od tohoto týdne v Havlovicích začínají pravidelné cvičební hodiny oddílu Sport pro všechny. V úterý bude tělocvična patřit ženám, žactvu i rodičům s dětmi. Ve středu se tady vyřádí nohejbalisté a příznivci jógy, čtvrtek je vyhrazený hlavně malým sportovcům. Přikládáme rozvrh cvičebních hodin.
Yvona Friebelová, 22.9.2014

Závěr cvičebního roku se Šlapeťáky

Ve čtvrtek 12. června jsme ukončili cvičební rok 2013/2014 malým cyklovýletem za tradiční pomoci Šlapeťáků. Cíl vyjížďky, skrytý poklad, hodnocení roku a společné opékání – to vše bylo v bývalém písníku za čističkou. Přítomno 25 dětí, čtyři cvičitelky a 14 Šlapeťáků, kteří se poté ještě vydali na svoji trasu. Mrkněte na obrázky.
Yvona Friebelová, 12.6.2014

Krajské kolo atletického čtyřboje v Jičíně

V krajském kole atletického čtyřboje v Jičíně nás reprezentovali: Karolína Smékalová, Ondřej Vlček, Matěj Kaizr a Michal Vosáhlo. Všichni závodníci dali do svých výkonů maximum a Karolína dosáhla na bronzový stupínek. Všichni se pak ve svých kategoriích umístili na stupních vítězů v soutěži družstev. Fotogalerie zde.
Yvona Friebelová, 25.5.2014

Okresní kolo atletického čtyřboje v Trutnově

Okresní kolo atletického čtyřboje v Trutnově se konalo v sobotu 10. května na stadionu u ZŠ Komenského v Trutnově. Se skokem dalekým, sprintem, hodem do dálky i vytrvalostním během se všichni poprali dle svých možností a výsledky byly výborné. Celkem čtyři zlaté medaile získali: Ondra Vlček, Štěpán Smékal, Matěj Kaizr a Míša Vosáhlo a jedno čtvrté postupové místo vybojovala Kája Smékalová.
Yvona Friebelová, 10.5.2014

Úspěch v krajském kole Zimního pětiboje v Hořicích!

30. března 2014 reprezentovalo naši TJ Sokol osm žáků a žákyň na krajských soutěžích Zimního pětiboje = šplh, člunkový běh, skok z místa, švihadlo a hod na koš. Z tohoto klání přivezl jedno čtvrté místo Roman Čáp, bronzovou medaili vybojovala Radka Friebelová a stříbro Martin Spielberger. Obrázky z Hořic jsou zde.
Yvona Friebelová, 31.3.2014

Okresní kolo Zimního pětiboje, sobota 8. března 2014 v Úpici

Sportovní klání na okresní úrovni zvládlo patnáct našich žáků a žákyň oddílu Sport pro všechny se ctí. Ostatně devět získaných medailí hovoří za vše. Zlato vybojovala Karolína Smékalová, stříbro Martin Spielberger, Vít Bekr, Ondřej Vlček a Roman Čáp, bronz si do Havlovic odvezli Michal Vosáhlo, Vojtěch Gazda, Radka Friebelová a Petr Luštinec. Do krajského kola v Hořicích ještě ze čtvrtého místa postupuje Jaroslav Balcar. Gratulujeme všem! Prohlédněte si obrázky.
Yvona Friebelová, 14.3.2014

V Havlovicích si zacvičí děti i dospělí

Přijďte si zasportovat do tělocvičny v rámci pravidelných cvičebních hodin oddílu Sport pro všechny. Například rodiče s dětmi protáhnou těla v úterý, stejně jako žactvo a ženy. Ve středu dojde na nohejbal a jógu. Aktuální rozpis cvičebních hodin Tělovýchovné jednoty Sokol Havlovice najdete v příloze.
Yvona Friebelová, 30.9.2013

Ohlédnutí za velmi úspěšným závěrem cvičebního roku 2012 – 2013

Okresní kolo atletického čtyřboje, 11. květen 2013, Trutnov - text a foto zde. Krajské kolo atletického čtyřboje, 26. květen 2013, Týniště nad Orlicí - text a foto zde. Republikové finále, 8. červen 2013, stadion TJ Stará Boleslav - text a foto zde.
Yvona Friebelová, 30.9.2013

Úspěch v krajském kole Zimního pětiboje v Hořicích!

V sobotu 6. dubna 2013 reprezentovalo naši TJ Sokol osm žáků a žákyň na krajských soutěžích Zimního pětiboje = šplh, člunkový běh, skok z místa, švihadlo a hod na koš. Z tohoto klání přivezli dvě čtvrtá místa Vojta Gazda a Ondra Vlček, bronzovou medaili vybojovala Kája Smékalová a stříbro Petr Luštinec a Matěj Kaizr. Blahopřejeme! Tady jsou obrázky.
Yvona Friebelová, 9.4.2013

Žáci a žákyně na okresních závodech Zimního pětiboje

Šestnáct našich členů „bojovalo“ v sobotu 9. března 2013 na okresních závodech Zimního pětiboje. Sportovní klání se tradičně uskutečnilo v tělocvičně Bří Čapků v Úpici. Za podpory cvičitelek L. Čepelkové, J. Kaizrové a Y. Friebelové děti okresní měření sil zvládly na výbornou a jejich výsledky jsou potěšující. Do krajského kola v Hořicích ve svých kategoriích postupují: O. Vlček, P. Čepelka a R. Friebelová ze čtvrtého místa, V. Bekr ze třetího místa, M. Vosáhlo a M. Kaizr z místa druhého a hlavně zlatí medailisté Š. Smékal, V. Gazda, P. Luštinec a K. Smékalová. Prohlédněte si fotogalerii. Gratulujeme a děkujeme všem našim reprezentantům!
Yvona Friebelová, 10.3.2013

Jóga se v Havlovicích cvičí již 20 let!

V posledním předvánočním týdnu proběhla oslava 20 let od zahájení cvičebních hodin jógy v rámci oddílu Sport pro všechny. V prostorách mateřské školy, kde se pravidelně cvičí každou středu od 17,00 hodin, se sešly bývalé i současně cvičenky jógy. Lehce se „protáhly“ a potom si již při dobrém vánočním pohoštění povídaly, vzpomínaly a prohlížely fotky. Cvičitelkám Andě Králové a Evě Bekrové děkujeme za příjemné odpoledne, drobné dárky i za všechna cvičení. Do dalších let přejeme všem hlavně hodně zdraví a pohody! Zde je malá fotoreportáž.
Yvona Friebelová, 14.1.2013

Čertoviny 2012

Začátkem prosince proběhly v naší tělocvičně oblíbené Čertoviny! V úterý 4. 12. se při netradičním cvičení sešli rodiče a děti, ve čtvrtek 6. 12. pak předškoláci, mladší a starší žáci a žákyně. Po oba dva dny se na pilné cvičence přišli podívat i Čerti z pekla. Také oni předvedli, jak jsou sportovně nadaní. Podívejte se na obrázky.
Yvona Friebelová, 14.1.2013

Zahajujeme cvičení v nové tělocvičně

V pondělí 24.9. se odpoledne uskuteční Olympiáda dvojic (viz plakátek). Od úterý již zahajujeme pravidelná cvičení v nově zrekonstruované tělocvičně dle rozvrhu cvičebních hodin, který najdete zde. Ostatní termíny (pátek - pondělí) jsou volné pro cvičení či sportování zájmových skupin cvičenců, pro příležitostné florbalové, nohejbalové či fotbalové turnaje apod. Cena za používání tělocvičny mimo cvičební hodiny je 80 Kč za hodinu. Máte - li zájem o pronájem, zavolejte na tel. 777/005790.
Jaroslav Balcar, 21.9.2011

Atletické soutěže vrcholí – Ondra Vlček pojede na republikové finále!!!

Krajské kolo atletického čtyřboje se konalo v neděli 13. května 2012 v Týništi nad Orlicí. Kvalitní atletický ovál viděl klání těch nejlepších z okresů Trutnov, Rychnov, Náchod a Jičín (je tedy jasné, jak těžké bylo získat cenný kov). Deváté místo obsadili Matěj Kaizr a Jaroslav Balcar, sedmá byla ve své kategorii Karolína Smékalová a na pátém místě se umístil Jaroslav Balcar. Ohromná gratulace patří Ondřeji Vlčkovi. Se zlatou medailí postupuje do republikového finále!!! To se uskuteční 2. června 2012 ve Staré Boleslavi. Ondro, super, držíme palce!!! V soutěži družstev jsme byli dvakrát druzí a jednou třetí. Všichni tedy odjížděli domů s medailí na hrudi. Dík patří také všem ochotným rodičům, kteří nezištně zajistili dopravu dětí na závody a zpět. Tady jsou obrázky.
Yvona Friebelová, 14.5.2011

Mladí havlovičtí sportovci ovládli okresní kolo atletického čtyřboje

V neděli 29. dubna 2012 odjelo po lehké jarní přípravě jedenáct našich dětí reprezentovat TJ Sokol Havlovice do Trutnova na okresní kolo atletického čtyřboje. Konečné výsledky byly velice příznivé. V nejmladší kategorii byl Štěpán Smékal první, Natálie Kociánová druhá a Nelly Pinkavová třetí. Medailisté ze starších kategoriích již postupovali do krajského kola. Byli to: Jaroslav Kábrt a Karolína Smékalová ze třetího místa, Matěj Kaizr ze druhého místa a Ondřej Vlček a Jaroslav Balcar z místa prvního. Dobré výkony předvedli i Radka Friebelová, Petra Stará a Michal Vosáhlo. Prohlédněte si fotogalerii.
Yvona Friebelová, 14.5.2011

Oddíl Sport pro všechny hodnotí další povedený rok

V letech minulých byli všichni členové naší TJ Sokol zároveň členy oddílu SPV. Nedávno ale vstoupilo v platnost nařízení, že za každého člena budou jednoty odvádět na ústředí ASPV členský příspěvek ve výši 100,- Kč za dospělého a 50,- Kč za dítě. To vedlo výbor TJ k rozhodnutí, že tyto příspěvky zaplatí pouze za aktivní dětské cvičence, kteří tak nepřijdou o možnost účasti na okresních a krajských závodech ASPV. Kompletní zpráva je zde.
Yvona Friebelová, 31.3.2011

Kuželky v Červeném Kostelci

Na únorové výroční schůzi naší TJ byli za celoroční práci symbolicky odměněni členové výboru, cvičitelé, vedoucí oddílů, kronikářka, starosta obce a náš maskot vodník. Součástí této odměny bylo sportovní odpoledne v kuželně v Červeném Kostelci. Naše výprava nebyla sice kompletní, zato boje na dvou drahách probíhaly na 100%. Jinak tomu ani být nemohlo, neboť soupeřilo družstvo žen proti mužům. A kdo zvítězil? Pohyb, dobrá nálada, nové zážitky… a ženy „o prsa“. Prohlédněte si fotografie. P.S. Odveta za rok!!!
Yvona Friebelová, 28.3.2011

Krajské závody Zimního pětiboje - hala TJ Jiskra Hořice

V sobotu 24. 3. 2012 reprezentovalo naši TJ devět žáků, žákyň a předškoláků v krajských závodech Zimního pětiboje. Po pohodovém průběhu sportovního klání a snaživých výkonech všech havlováků jsme se dvakrát radovali ze stříbra. V konkurenci závodníků z okresů Trutnov, Náchod, Rychnov, Jičín a Hradec Králové si medaile odvezli Petr Čepelka a Karolína Smékalová. Gratulujeme! Poděkování si také zaslouží pan Smékal a Spielberger za odvoz dětí vlastními auty do Hořic a zpět. Prohlédněte si obrázky.
Yvona Friebelová, 28.3.2011

Okresní kolo Zimního pětiboje

V sobotu 26. února 2011 odjelo 17 našich žáků a žákyň do tělocvičny ZŠ Bří Čapků v Úpici. Tam změřili své síly v pěti disciplínách okresní soutěže Zimního pětiboje - skok z místa, šplh, hod na koš, člunkový běh a švihadlo. Všichni naši reprezentanti „bojovali“ na sto procent. Někomu se dařilo více, někomu méně, ale takový už je sport. Zde jsou podrobnosti.
Yvona Friebelová, 27.2.2011

Okresní atletické závody a zakončení cvičebního roku

V závěru cvičebního roku se děti z naší TJ Sokol Havlovice vydaly poměřit své síly na okresní atletické závody do Trutnova. Snažení malých havlovických sportovců přibližují naše obrázky. Vlastní zakončení cvičebního roku a vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců proběhlo spolu se Šlapeťáky na bývalé havlovické Plovárně, fotogalerie je zde.
Yvona Friebelová, 7.11.2010

Pravý břeh vítězem Havlovické olympiády 2010

Na svátek sv. Václava se již tradičně schází havlovičtí sportovci i nesportovci na hřišti, aby změřili své síly v minigolfu, volejbale, nohejbale, ruských kuželkách, pingpongu, hodu na koš a ve fotbale. Děti soutěží v přehazované, vybíjené, štafetovém běhu i v přetahované. Po sečtení všech výsledků byl stav Havlovické olympiády 2010 4:2 pro Pravobřežáky. Obyvatelé z pravého břehu tak Levobřežákům oplatili porážku z posledního měření sil. Zde je pár fotek, Pravému břehu zdar a čest poraženým.
Jaroslav Balcar, 9.10.2010

Dvě medaile v krajském kole

Z krajského kola v Zimním pětiboji, které se konalo v sobotu 26. března 2010 v Hořicích, přivezli naši borci dva cenné kovy. Petr Čepelka vybojoval stříbro a Ondřej Vlček bronz. Ani dalších sedm závodníků z naší TJ se v silné konkurenci neztratilo. Tereza Vodičková skončila ve své kategorii pátá a ostatní zhruba v půlce startovního pole. Foto je zde. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci!
Yvona Friebelová, 29.3.2010

Okresní kolo v zimním pětiboji se našim sportovcům vydařilo na jedničku!!!

V sobotu 6.3.2010 odjelo 27 dětí naší TJ Sokol do tělocvičny ZŠ Bří Čapků v Úpici na okresní kolo zimního pětiboje. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za snahu a převedené výkony. Nejmladší žactvo soutěžilo v hodu na cíl, skoku z místa, koulení míče po lavičče a v člunkovém běhu. Mladší a starší žactvo se pak utkalo ve šplhu, ve skocích přes švihadlo, člunkovém běhu, skoku z místa a hodu na koš. Závěrečné vyhlašování výsledků nás opravdu potěšilo. Zlato si do Havlovic ve svých kategoriích odvezli: Lucie Sacherová, Nela Borůvková, Ondřej Vlček a Petr Čepelka. Stříbro pak vyválčili Nikola Kábrtová a Petr Luštinec, bronz brali Nela Čápová, Martin Peterka a Vojtěch Gazda. Do šestého místa se ještě umístili Jaroslav Balcar, Vít Vosáhlo a Karolína Smékalová. Prohlédněte si fotoreportáž. Všichni jmenovaní pojedou "bojovat" do krajského kola v Hořicích, a to 27.3.2010. Děkujeme!
Yvona Friebelová, 8.3.2010

Loučení s rokem obstaral Vánočník

Rozloučení s kalendářním rokem 2009 proběhlo odpoledne 17.12. v tělocvičně u Čápů. Sešlo se tam na třicet předškolních děti, mladších a starších žáků a žákyň, spolu s cvičiteli J. Kaizrovou, P. Astrem a Y. Friebelovou. Předvánoční cvičební hodina, tradiční "Vánočník", to bylo trochu netradiční sportování, klání čtyř družstev, složených z dětí od čtyř do jedenácti let. Každé družstvo sídlilo v jednom rohu tělocvičny a jejich cesty a úkoly směřovaly vždy k vánočnímu stromečku uprostřed. Více informací je zde. Nabízíme také obrázky.
Yvona Friebelová, 20.12.2009

Havlovické sportovní naděje se v Hořicích neztratily

V sobotu 4. dubna odjelo sedm našich závodníků do Hořic, poměřit své síly v krajském kole Zimního pětiboje. V silné konkurenci všichni podali dobré výkony a za své umístění se jistě nikdo nemusí stydět. Mladší žáci I.: Matěj Kaizr - 8. místo, Ondřej Vlček - 14. místo (z 29 závodníků). Mladší žákyně II.: Karolína Smékalová - 8. místo, Radka Friebelová - 12. místo, Nikola Lorencová - 13. místo (z 31 závodnic). Mladší žáci II.: Petr Čepelka - 5. místo, Jaroslav Balcar - 12. místo (z 24 závodníků). Za odměnu dostali všichni od své cvičitelky Yvony Friebelové velkou pochvalu, poděkování a velikonoční medaili. Na další závody (atletické) se vydáme 16. května do Trutnova.
Yvona Friebelová, 7.4.2009

Zimní pětiboj se havlovickým sportovcům vydařil

Celkem 18 dětí z našeho oddílu odjelo v sobotu 7. března do úpické tělocvičny ZŠ Batří Čapků na okresní kolo Zimního pětiboje. Tam poměřili své schopnosti s ostatními závodníky ve skocích přes švihadlo, šplhu, skoku z místa, hodu na koš a člunkovém běhu. V těžké konkurenci jsme se určitě neztratili. V kategorii nejmladšího žactva vyhrála Lucie Sacherová, Nela Borůvková byla čtvrtá. V kategorii mladšího žactva skončila Karolína Smékalová druhá, Radka Friebelová čtvrtá a Nikola Lorencová obsadila 6. místo. Petr Čepelka ovládl svoji kategorii, Jaroslav Balcar a Ondřej Vlček vybojovali bronz. Matěj Kaizr a Karolína Čápová skončili šestí. Sportování na Blahovce přibližuje naše fotoreportáž. Osm úspěšných reprezentantů z řad mladšího a staršího žactva postupuje do krajského kola, které se koná 4. dubna v Hořicích. Gratulujeme!
Yvona Friebelová, 18.3.2009

ROZVRH CVIČEBNÍCH HODIN NA ROK 2007 – 2008


Havlovičtí sportovci vezou medaile z okresních závodů Zimního pětiboje

Celkem 18 dětí z oddílu Sport pro všechny reprezentovalo naši TJ v okresních závodech Zimního pětiboje. Ty se konaly v sobotu 8. března v tělocvičně ZŠ Bří Čapků v Úpici. Pětibojem se rozumí - skok daleký z místa, hod na koš, skoky přes švihadlo v limitu jedné minuty, člunkový běh a šplh. V silné konkurenci 150 dětí z celého okresu vybojovali naši předškoláci celkem čtyři medaile (Borůvková N. - první místo, Kraus J. - druhé místo, Šrámková Š. a Falta J. - třetí místo), mladší žactvo tři medailová umístění (Čepelka P. a Vodičková T. - druhé místo, Lorencová N. - třetí místo) a k tomu další tři postupová místa (Čáp R., Luštinec P. a Smékalová K. - páté místo). Snažení havlovických sportovních nadějí přibližují naše fotografie. Šest dětí tedy pojede 5. dubna do Hořic na krajské kolo tohoto pětiboje. Gratulujeme!
Yvona Friebelová, 9.3.2008

Malí sportovci třídili cukroví závodní formou!

"Vánočník" - to byla letošní poslední společná akce dětí a cvičitelů z havlovického oddílu Sport pro všechny. Proběhla v úterý 18. prosince v tělocvičně u Čápů. Předvánoční úklid, výroba a zdobení stromečků, shánění dárků či třídění vánočního cukroví - to všechno si vyzkoušeli naši malí sportovci a závodní formou! Odměny byly samozřejmostí a dokonce přišel i Ježíšek... Prohlédněte si obrázky.
Yvona Friebelová, 18.12.2007

Cvičební rok zakončilo Putování se Šlapeťáky

Opékání špekáčků Cvičební rok 2006-07 byl oficiálně ukončen. Stalo se tak ve čtvrtek 14.6.2007 odpoledne na společné akci nazvané "Putování se Šlapeťáky". Spolek Šlapeto zajistil organizaci trasy, kterou děti zvládly se všemi úkoly - jak jinak než na kolech. V cíli, na Plovárně za havlovickou pilou, bylo celé putování zakončeno. Cvičitelé TJ zhodnotili cvičební rok, odměnili nejlepší reprezentanty, popřáli krásné, slunné a sportem nabité prázdniny. Poslední tečkou pak byly dozlatova opečené buřty... A v září zase v tělocvičně nashledanou!!!

Havlovičtí atleti navštívili město pohádky

Havlovičtí atleti v Jičíně V Krajském kole atletických závodů (Jičín, 27.5.2007) reprezentovalo havlovickou TJ pět žáků a žákyň. V kvalitní konkurenci jsme postup do republikového finále nevybojovali, výkony však byly zdařilé. Výsledky v jednotlivých kategoriích - mladší žákyně: Karolína Smékalová osmé místo, Radka Friebelová devátá příčka, v družstvech první místo! Mladší žáci: Petr Luštinec sedmá pozice, Petr Čepelka osmé místo, v družstvech třetí stupeň. Starší žáci: David Smékal páté místo, v družstvech stříbro. Prohlédněte si fotogalerii.

Atletický čtyřboj se havlovickým nadějím povedl

Atleticky čtyřboj Celkem 14 dětí a 3 cvičitelky z naší TJ se vydaly do Trutnova na okresní kolo v atletickém čtyřboji. Přímo na stadionu pořídili naši fotoreportéři pěkné obrázky. I když závěr soutěže zkrápěl déšť, na výkonech dětí to neubralo a devět z nich si přivezlo medaile. Výsledky - předškolní děti: Rohanová I.- 1. místo, Borůvková N. - 2. místo, Šrámková Š. - 3. místo, Kaizr M. - 3. místo. Mladší žactvo: Luštinec P. - 1. místo, Čepelka P. - 2. místo, Smékalová K. - 1. místo, Friebelová R. - 3. místo. Starší žactvo: Smékal D. - 1. místo. Medailisté ze žákovských kategorií postupují do krajského kola, které se koná 27.5. v Jičíně. Děkujeme za reprezentaci a nadále držíme pěsti!!!

Oddíl SPV - výroční zpráva za rok 2006

Oddíl SPV čítá okolo 250 členů = pravidelná cvičení dětí i dospělých v tělocvičně i venku, kopaná, hokej, florball, cykloturistika, cvičení jógy, nohejbal, streetball, volejbal a nově také tenis, plážový volejbal a minigolf. Čtěte celou výroční zprávu.SPORT PRO VŠECHNY v roce 2006

Burza sportovních potřeb a oblečení

Již nyní si Vás dovolujeme informovat o akci, která se bude konat 25. listopadu v Havlovicích. Máte možnost zde prodat, ale i koupit sportovní potřeby. Předpokládáme, že zde bude široký sortiment hlavně dětského zboží. Prosíme předejte tuto informaci i Vašim známým, ať je z čeho vybírat.

Jaroslav Balcar

Havlovice plné sportu - fotogalerie

Mladí, staří, muži, ženy i děti se sešli na „Svatováclavské hry“ konané 28.9.2006 ve všesportovním areálu „Za školou“ v Havlovicích. Členové TJ Sokol Havlovice si pro sebe připravili celé odpoledne sportovních soutěží mezi PRAVÝM a LEVÝM břehem. Soutěžit mohli rodilí občané Havlovic a ti, kteří v Havlovicích mají trvalé bydliště. Soutěžilo se o supervelký pohár, který byl od zimy v držení pravého břehu. A v čem se soutěžilo? V malé kopané, v nohejbale, plážovém volejbale a v minigolfu. Plážový volejbal hrála smíšená družstva a minigolf hrála zvlášť družstva mužů a žen. Na sportovištích se sešlo více než 60 obyvatel Havlovic a minimálně stejné množství lidí se přišlo podívat na pěkná sportovní klání. Výsledek byl při letošním setkání havlovických sportovců jednoznačný. Zvítězil LEVÝ břeh a převzal tak z rukou předsedy TJ Sokol Jardy Balcara krásný, velký putovní pohár. Celkový výsledek vzájemného utkání byl 4:1. Jediný bod pro pravý břeh vybojovali nohejbalisté. Havlovičtí stále dokazují, že sport jim není cizí a nové sportovní zařízení vybudované na podzim loňského roku si opravdu zaslouží.

Havlovická děvčata vyrazila do Prahy

Začátkem července havlovická děvčata vyrazila do Prahy na Sportovní slavnosti Asociace sportu pro všechny. Pod vedením Y. Friebelové a M. Honzerové nacvičily celostátní skladbu Pod vodou. Mezi několika tisíci cvičenci se neztratila a přivezla si spoustu zážitků.
Rozvrh hodin pro cvičební rok 2006-2007

Zahájení cvičební sezony - fotogalerie

Ve čtvrtek 21. září byla oficiálně zahájena cvičební sezóna 2006 - 2007. Děti a další sportovci začnou od příštího týdne cvičit pravidelně v těšlocvičně u Čápů. Zahájení na hřišti v Havlovicích se neslo ve znamení sportovního klání Pravý a levý břeh. Soutěžilo se v míčové válce, jeden proti všem, hodu na cíl, přetahování lanem. Není nic překvapivého na tom, že vyhráli mladí sportovci z pravého břehu 5 : 3. Občané z levého břehu mohou vše napravit příští čtvrtek 28. září, kdy se koná soupeření dospělých. Od 15 hodin se na hřišti koná utkání v minigolfu, beachvolejbalu, nohejbalu a fotbalu. Zveme všechny sportovce a jejich příznivce z Havlovic, aby přišli sportovat. JB