Havlovický minigolf

Minigolfistům vévodili Kolářovi

Tuto neděli 11. května se uskutečnil 2. minigolf Open v Havlovicích. Celkem 15 minigolfistů se postavilo na start 2. letošního turnaje. Černým koněm podniku se stala Marie Kolářová, manželka Jardy Koláře, předního havlovického mnigolfisty. Po 1. kole uhrála 14 jamek na neskutečných 27 úderů. Vyprovokovala tak manžela k heroickému výkonu v 2. kole, který vyrovnal její výkon a součtem bodů z obou kol turnaj vyhrál. Svůj výkon komentoval slovy: "Já bych to doma nevydržel". Na třetím místě skončil Lukáš Řezníček. Tady je výsledková listina. Vynikající úroveň a hlavně dobrá nálada vévodila tomuto turnaji. Tradicí se stalo, že oceněná trojice zve všechny dospělé na panáka, takže: ať žijí vítězové!
Jaroslav Balcar, 12.5.2008

První díl havlovické minigolfové série ovládl Řezníček

V neděli 20. dubna se konal 1. Havlovický minigolf Open. Na první turnaj se v nevlídném počasí bez předchozích tréninků přihlásilo 15 borců. A výkony nebyly vůbec špatné. Posuďte sami: 1. Jiří Řezníček 30 bodů, 2. Miloš Tohola 32 bodů a 3. Standa Čáp 36 bodů. Tady máte obrázky a souhrnné výsledky. V letošním roce máme připravenou novinku. Uskuteční se celkem 7 turnajů a počítat se bude 5 nejlepších umístění každého hráče. Takže nic není ztraceno, příští turnaj se koná v neděli 11. května od 16 hodin.
Jaroslav Balcar, 27.4.2008

Minigolfová série slavnostně zakončena

V Havlovicích se v úterý vpodvečer konalo vyhlášení nejlepších minigolfistů z Havlovické minigolfové Tour. Celoročního turnaje se zúčastnilo celkem 29 hráčů. Někteří přitom odehráli jediný turnaj. Vítězem série se stal Lukáš Řezníček s celkovými 208 body. Jen o bod méně získal loňský vítěz Zdeněk Honzera. Na třetím místě se umístil Jaroslav Kolář se 190 body. Bramborovou medaili získal Radek Priputen z Trutnova. Na páté pozici skončil správce areálu Miloš Tohola a šestý byl pořadatel turnaje Jarda Balcar. Celý seriál sponzorovala úpická firma Orange Catering, za což jí patří náš dík!
Jarda Balcar

Havlovickou minigolfovou Tour vyhrál Lukáš Řezníček

Minigolf Poslední turnaj série Havlovické minigolfové Tour byl odehrán v neděli 14. října pod názvem Orange Catering minigolf Open. Celkové prvenství v Havlovické Tour si druhým místem v posledním turnaji zajistil Lukáš Řezníček, získal celkem 208 bodů. O vyrovnanosti soutěže svědčí jednobodová ztráta druhého Zdeňka Honzery s 207 body, který poslední turnaj vyhrál. Na celkovém třetím místě se umístil Jaroslav Kolář se 190 body. Na stupně vítězů se v neděli poprvé prodrala Alena Toholová, které bronzový stupínek pomohl k celkové jedenácté příčce. Vše potřebné se dozvíte v konečné tabulce. Děkujeme hlavnímu sponzorovi, společnosti Orange Catering Úpice, za ceny do turnajů i finance na slavnostní zakončení a vyhlášení vítězů, které se bude konat v klubovně sportovního areálu v listopadu. Přesný termín bude brzy zveřejněn.

Minigolfový Orange Catering již tuto neděli

Minigolf Poslední podnik Havlovické minigolfové Tour se koná již tuto neděli 14. října od 16 hodin. Po čtyřech turnajích vede Tour Jaroslav Kolář se 160 body. V těsném závěsu je Lukáš Řezníček se 154 body. Doposud bronzový Zdeněk Honzera zatím získal 143 bodů. Na titul mohou ještě dosáhnout Radek Priputen, Miloš Tohola a Jaroslav Balcar. Sponzorem celoroční soutěže je Orange Catering, který věnuje ceny do soutěže. Zájemci o tuto hru mohou i tentokrát přijít změřit síly s těmi nejlepšími. Startovné je tradičně 50 Kč. Hrají se opět dvě kola a započítává se lepší výsledek. Zatím se soutěže zúčastnilo 29 hráčů.

Další minigolf ovládli Honzera, Priputen a Řezníček

Havlovický minigolf V neděli se konal 4. podnik Havlovické minigolfové Tour Bowling Bar Rtyně minigolf Open. Soutěž byla maximálně vyrovnaná, vždyť na prvních 3 místech se seřadili hráči se stejným počtem bodů. Čtrnáct jamek zahráli na 32 úderů Zdeněk Honzera, Radek Priputen a Lukáš Řezníček. V tomto pořadí se srovnali na stupních vítězů. O umístění rozhodl počet úderů v druhém kole. Prohlédněte si průběžné pořadí série. Poslední minigolfový turnaj se v havlovickém sportovním areálu uskuteční v neděli 14. října, začínat se bude tradičně v 16 hodin.

Bujará Úpice patřila minigolfistům z Havlovic

Vítězové Bujaré Úpice M.O. Tuto neděli se konal již 3. podnik Havlovické minigolfové Tour, tentokrát pod názvem Bujará Úpice minigolf Open. Ve velké horůčavě tentokrát nepadaly rekordy. Na stupně vítězů se mezi ostřílené sběratele vavřínů Jardu Koláře a Lukáše Řezníčka vklínil poprvé pořadatel soutěže Jarda Balcar. Na 4. místě skončil Miloš Tohola a pátý byl Ríša Sacher. Vítězové získali vstupenky na Bujarou Úpici, která se koná příští týden na náměstí v Úpici. Akce se zúčastnilo 16 hráčů a nespočet fanynek. Do čela celkového pořadí se vyhoupl Kolář, který má na kontě 136 bodů. Dosavadní lídr Tohola je o 24 bodů zpět, patří mu dosavadní stříbrná pozice. O další tři body zpět je celkově třetí Řezníček. Další podnik Tour se po letní pauze uskuteční v neděli 9. září opět od 16 hodin. Zde jsou obrázky a aktuální pořadí série.

Bujará Úpice minigolf Open je za dveřmi, zatím vede Tohola

Havlovický minigolf Vážení přátelé minigolfu, připomínám, že tuto neděli 10. června se v Havlovicích koná již třetí turnaj, tentokrát pod názvem Bujará Úpice minigolf Open. Začíná se v 16 hodin. Vezměte s sebou své přátele a přijďte do havlovického areálu. Srdečně zve Jarda Balcar! V průběžném pořadí celé série zatím všem ukazuje záda golfový virtuos Miloš Tohola, který dosud nasbíral 75 bodů. Po dvou podnicích je o tři body zpět Jaroslav Kolář, devět bodů za lídrem je třetí Radek Priputen. Nejlepší ženou je dosud Monika Sacherová, celkově devatenáctá. V dosavadním průběhu Havlovické minigolfové Tour 2007 bylo hodnoceno 36 golfistů a golfistek. Prostudujte průběžné pořadí série.

Hampejz minigolf open ovládl Řezníček

Havlovický minigolf V Havlovicích se hrál opět zajímavý minigolf. V neděli 13. května 2007 se zde rozhořel další, v pořadí již druhý turnaj prestiží série - Hampejz minigolf Open. Celkem třiadvacet minigolfistů se pustilo do boje o ceny věnované tentokrát restaurací Hampejz Rtyně v Podkrkonoší. Po více než dvouhodinovém boji se vítězem stal Lukáš Řezníček s 27 body. Stříbrnou příčku vyválčil Jaroslav Poláček, který si připsal o pět bodů více. Pomyslný bronz si odnesl Miloš Tohola, který ztratil na vítěze šest bodů. Klikněte na aktuální fotogalerii nebo prostudujte průběžné pořadí série. Se zájemci o tento nový havlovický sport se sejdeme opět v neděli 10. června tradičně v 16 hodin.

V Havlovicích proběhne Hampejz minigolf Open

V Havlovicích se v neděli 13.5. od 16 h uskuteční 2. turnaj Havlovické minigolfové Tour pod názvem Hampejz minigolf Open. Hraje se opět na dvě kola, kdy se počítá to lepší. Ceny dodá restaurace Hampejz ze Rtyně.

První minigolfový podnik: rekord hřiště!

V Havlovickém sportovním areálu se v neděli 15. dubna uskutečnil 1. Orange Catering minigolf Open. Na první letošní turnaj přijelo 18 vyznavačů tohoto sportu. Na 14 jamkách se ve dvou kolech bojovalo o první body do Havlovické minigolfové Tour. Vítězem se stal havlovický hráč Jaroslav Kolář s neuvěřitelnými 26 body, čímž vytvořil nový rekord minigolfového hřiště. Až rozstřel určil v pořadí druhého Trutnováka Radka Priputena se 30 body. Bronz si odnesl další domácí borec Zdeněk Honzera. Zde je fotogalerie. Další podnik seriálu 2. Hampejz minigolf Open se uskuteční 13. května. Přihlásit se může opět každý, koho tato hra baví. Startovné je opět 50 Kč.

Havlovická minigolfová Tour startuje už v neděli

V Havlovicích se v letošním roce uskuteční tyto minigolfové turnaje: 1. Havlovice minigolf Open (15.4.), 2. Havlovice minigolf Open (13.5.), 3. Havlovice minigolf Open (10.6.), 4. Havlovice minigolf Open (9.9.), 5. Havlovice minigolf Open (14.10.). Hraje se tedy vždy druhý víkend v měsíci, a to od 16 hodin. Startovné je 50,- Kč. Každý turnaj je vyhodnocen samostatně, dále se pak započítává do Havlovické minigolfové Tour, která bude vyhodnocena na konci sezony.

Havlovická minigolfová Tour 2007

Havlovická minigolfová Tour 2006

Pravidla minigolfu

Zakončení Havlovické minigolfové Tour
V úterý 7. 11. se konalo zakončení Havlovické minigolfové Tour. Z celkového počtu 27 golfistů se na "bedně" objevili tito hráči. Na 3. místě skončil Ing. Pavel Dvořáček,  2. místo  obsadila Monika Sacherová. První titul "Nejlepší golfista Havlovicka" se stal Mgr. Zdeněk Honzera. Rekordmankou dráhy je Monika Sacherová, která 14 jamek zahrála v soutěži na 31 úderů.
4. turnaj Havlovické minigolfové Tour - fotogalerie
Byla to přehlídka vrcholných a rekordních výkonů. Hned 4 hráči se dostali výkonem pod bývalý rekord havlovického hřiště. Vítězem se stala Monika Sacherová s 31 body. Na 2. místě se umístili hned 3 borci: Zdeněk Honzera, Miloš Tohola a Lukáš Řeníček s počtem také 31 bodů. Na 3. místě se umístili P. Řezníček a R. Priputen s 37 body.
sobota 28. října 2006  - IV. Havlovice minigolf Open
 - poslední turnaj Havlovické minigolfové Tour, tradiční startovné 100,- Kč, startujeme v 10:00.  Možnost předehrání turnaje na základě Vaší písemné žádosti ve středu 25. října.
II. Havlovice minigolf Open - fotogalerie
V sobotu 23. září se od 10 hodin uskutečnil 3. turnaj Havlovické minigolfové Tour. Tentokrát nedorazili 2 přední hráči Tour M. Sacherová a J. Kolář. Na supních vítězů se objevili otec a syn Řezníčkovi. Mezi ně se na 2. místo probojoval Z. Honzera (na fotografii chybí). Pořadatel Jarda Balcar si pochvaloval zvyšující se úroveň hry: "v prvním turnaji vítěz zahrál 40 bodů a dnes se na tuto hranici dostalo již 6 hráčů"

2. Havlovice minigolf Open 2006

V sobotu se od 14 hodin uskutečnil druhý podnik Havlovické minigolfové Tour. Tohoto závodu se zúčastnilo 12 hráčů. Po 3 hodinách dvoukolového utkání byly vyhlášeny výsledky. Pohár a cenu za 1. místo získala po dodatkovém rozstřelu Monika Sacherová. Na 2. místě se shodným počtem bodů (33 na 14 jamkách) se umístil Jirka Řezníček. Knihu Tváře Jestřebích hor za 3. místo si odnesl nástřelem 35 úderů Zdeněk Honzera. A jak vypadá pořadí po 2 podniku Tour? Z celkových 24 hráčů je první M. Sacherová, na druhé místo postoupil Z. Honzera a na třetí místo klesl J. Kolář. A pak že v Havlovicích nenajdeme Tigera Woodse! Zamíchat pořadím můžete i vy v sobotu 23. září od 10 hodin na 3. minigolfovém turnaji.

2. Havlovice minigolf Open
V sobotu 9. září se koná od 14 hodin 2. Havlovice minigolf Open. Turnaj je součástí Havlovické minigolfové Tour. Zveme všechny nadšence této hry na naše 14 jamkové hřiště. Prezentace bude od 13:45 hodin přímo v areálu. informace tel. 777 005 790 pan Balcar
První Havlovice minigolf Open otevřel minigolfové hřiště
Tento turnaj byl prvním dílem čtyřdílného seriálu Havlovická minigolfová Tour. Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů. První místo obsadil místní Jaroslav Kolář, který až v rozstřelu porazil starostu Pavla Dvořáčka. Na 3. místě se umístil Petr Řezníček a bramborovou medaili získal Zdeněk Honzera. Další Open se koná 9. září při turnaji SUPERHAPOSTAR.
Dokončení sportovního areálu
V sobotu 24. června byla slavnostně otevřena další část sportovního areálu. Z dotace nadace ČEZ a z dotace obecního úřadu bylo vybudováno v jarních měsících hřiště na plážový volejbal, na minigolf a dětské hřiště. Pásku přestřihl havlovický vodník Jarda Dufek. Asistovali mu Jaroslav Balcar, předseda TJ a Pavel Dvořáček, starosta obce. Odpoledne pokračovalo prvním minigolfovým turnajem.
Turnaj v minigolfu
Další část sportovního areálu se právě dokončuje a srdečně zveme všechny k účasti na slavnostním otvírání minigolfu, dětského hřiště a plážového volejbalu. Uskuteční se v 1. den HAPO 24. 6. 2006. Zároveň v příloze zasílám pozvánku na 1. havlovický minigolf Open. Pozvánka a přihláška zde.

S pozdravem Jaroslav Balcar - TJ Sokol Havlovice