Havlovický minigolf 2009

Zrcadlo výsledků 2009

Havlovická minigolfová Tour 2009 probíhá vždy v neděli od 16 hodin. Startovné činí 50 Kč, hrají se dvě kola
a počítá se lepší výsledek. Celkem jde o 7 turnajů, do Tour se počítá 5 nejlepších umístění. Každý turnaj je otevřen široké veřejnosti a je vyhodnocen zvlášť.

Havlovická minigolfová Tour 2009 je ukončena

V Havlovicích byly v sobotu 14. listopadu vyhlášeny také výsledky celoročního minigolfového turnaje. Putovní pohár převzal před naplněným kulturním domem Zdeněk Honzera. Na druhém místě se umístil Miloš Tohola, bronzový byl Petr Hejna starší, čtvrté místo obsadil J. Řezníček a pátá byla A. Toholová. Ceremoniál v KD přibližují naše snímky. Již nyní zveme všechny příznivce tohoto sportu na příští sezónu!
Jarda Balcar, 29.11.2009

Minigolfové mistry vyučil Petr Luštinec

V nedělním turnaji v minigolfu v Havlovicích ohromil všechny mistry mladíček Petr Luštinec. Se svými třiceti body zvítězil před Z. Honzerou a M. Toholou. Zveme všechny na poslední turnaj sezóny, který se v havlovickém všesportovním areálu koná 11. října od 16 hodin. Celkové pořadí minigolfové série je k nahlédnutí zde.
Jaroslav Balcar, 17.9.2009

Minigolfistům zase kraloval Honzera

Havlovická minigolfová Tour pokračovala čtvtrým turnajem v neděli 12. července od 16 hodin. V havlovickém sportovním areálu zvítězil Zdeněk Honzera. Na druhém místě se umístil Petr Hejna a bronzový stupínek obsadil Miloš Tohola. A jak vypadá celkové pořadí po čtyřech turnajích? Na to se můžete podívat zde.
Jaroslav Balcar, 13.7.2009

Druhý turnaj v minigolfu vyhrál Honzera

V neděli se od 16 hodin uskutečnil druhý turnaj Havlovického minigolfu. Zvítězil Zdeněk Honzera s úctyhodnými 27 body, na 2. místě skončil tentokrát Jarda Kolář a bronz bral Miloš Tohola. Celkem 11 účastníků si rozdělilo opět odměnu pro nejlepší. Výsledky najdete zde. Další podnik série proběhne v Havlovicích 7. června 2009.
Jaroslav Balcar, 11.5.2009

První letošní minigolf ovládl Jarda Kolář

Na Hod boží velikonoční se uskutečnil 1. Havlovický minigolf Open. Na prvním místě se umístil špílmachr Jarda Kolář s 27 body. Druhou pozicí potvrdil své kvality nestárnoucí Miloš Tohola. Třetí místo obsadil nečekaně mladíček mezi mistry Romča Čáp. Tady jsou výsledky. Další turnaj bude havlovický sportovní areál hostit v neděli 10. května 2009.