Nohejbal 2011

Putovní pohár si odvezla Úpice

Nohejbalový turnaj „O DUŠIČKY HAVLOVICKÉHO VODNÍKA“, hraný též jako 3. ročník memoriálu Honzíka Kleistnera, zná od sobotního podvečera svého vítěze. Stalo se jím po stále se zlepšujících výkonech v turnaji družstvo KHB Úpice ve složení Jindra Kupský, Petr Horák a Míša Bönisch. Ti ve finále porazili jednoho z favoritů a několikanásobného vítěze turnaje - Bílou Třemešnou. Podrobnosti jsou zde. Prohlédněte si také obrázky z turnaje.
Jiří Pitaš, 3.6.2011

Vodníci a Hastrmani zvou do Havlovic na nohejbal

Vodníci a Hastrmani z Havlovic Vás zvou na 8. ročník nohejbalového turnaje neregistrovaných "O DUŠIČKY HAVLOVICKÉHO VODNÍKA". Memoriál Honzy Kleistnera se bude hrát v sobotu 2. června 2012 od 9 hodin ve Všesportovním areálu v Havlovicích za školou. Přihlášky posílejte do konce května na dpitas@seznam.cz nebo volejte na číslo 603/751357. Prohlédněte si plakát.
Jiří Pitaš, 26.4.2011

Nohejbal v Havlovicích ovládl BEER TEAM ze Suchovršic

Sedmý ročník nohejbalového turnaje "O DUŠIČKY HAVLOVICKÉHO VODNÍKA", hraný též jako druhý ročník memoriálu Honzy Kleistnera, proběhl na kurtech sportovního areálu v Havlovicích Za školou. Krásné počasí, dochvilnost všech 20 zaregistrovaných družstev a připravenost pořadatelů, kterými byla "Patra amatérských nohejbalistů z Havlovic", to vše mohlo odstartovat turnaj přesně o deváté hodině v sobotu 4. června 2011. Družstva nalosovaná do čtyř skupin odehrála během celého dne téměř 50 utkání, z nichž hlavně ta závěrečná měla vynikající úroveň. Vítězně celým turnajem prošel BEER TEAM ze Suchovršic a zaslouženě si tak převzal velký a unikátní putovní pohár z rukou havlovického Vodníka. Pro prvních osm družstev byly připraveny věcné ceny pořadatelů i hlavních sponzorů celého turnaje, pojišťovny GENERALI zastoupené paní Havelkovou a firmy MEKRS. Podrobnosti jsou zde. Klikněte na fotogalerii.
Jirka Pitaš, 6.6.2011