Nohejbal 2008

Vánoční nohejbalový turnaj vyhrál INTOP

Kulturní dům v Havlovicích se stal v sobotu 27. prosince 2008 místem konání "Vánočního nohejbalového turnaje" trojic mužů. Deset pozvaných družstev bojovalo ve dvou skupinách o co nejlepší výsledky, které by je poslaly dále do čtvrtfinále, semifinále a finále celého turnaje. Nejvíce se dařilo a své kvality potvrdila trojice nohejbalistů z Mladých Buků, startujíci pod hlavičkou firmy INTOP. Ne méně se dařilo i druhému družstvu INTOP, které se rovněž probojovalo až do finále. Nakonec ve finále vyhrálo A družstvo Intopu nad B družstvem Intopu výsledkem 2:0. Další pořadí: 3. Žraloci, 4. Tygří drápy, 5. Veteráni, 6. Hradiště, 7. Rotující palička, 8. Beer Team, 9. Vodníci, 10. Hastrmani. Slavnostní vyhodnocení turnaje vyvrcholilo předáváním diplomů a věcných odměn a to přímo z rukou mistryně světa nohejbalistek trojic pro rok 2008 – Jany Möglichové, která ochotně přijala pozvání pořadatelů havlovického nohejbalového turnaje. Zajímavé boje přibližují naše obrázky. Parta amatérských nohejbalistů z Havlovic tímto turnajem uzavřela letošní nohejbalovou sezónu. Parta nohejbalistů přeje všem soupeřům, kamarádům, havlovickým spoluobčanům, sokolským funkcionářům i všem Sokolům v Havlovicích zdárné vykročení do Nového roku 2009 a pevné zdraví po celý rok.
Jirka Pitaš, 28.12.2008

Havlovice chystají Vánoční nohejbalový turnaj

Ve Vítězné u Dvora Králové nad Labem se konal v sobotu 13. prosince 2008 nohejbalový turnaj. Zúčastnila se ho i dvě družstva z Havlovic. Po patnácté hodině byly vyhlášeny výsledky turnaje, na němž soupeřilo devět trojic. Vítězem ve Vítězné a stalo družstvo Žraloků z Choustníkova Hradiště. Druhé místo obsadili hráči družstva Božkov, také z Hradiště a na třetím místě skončili nohejbalisté Sokola Bílá Třemešná. Domácí Rotující paličce patřilo páté místo a hned za nimi skončili Vodníci a Hastrmani z Havlovic. Poslední místo obsadilo družstvo mladých chlapců z Vlčkovic, kteří se však turnaj od turnaje lepší a nebude dlouho trvat, kdy budou porážet podstatně zkušenější trojičky. Po vánočních svátcích, v sobotu 27. prosince, pořádá "Parta amatérských nohejbalistů" z Havlovic tradiční "Vánoční nohejbalový turnaj" v Kulturním domě v Havlovicích. Začátek je v 9 hodin. Na turnaj je pozváno 10 družstev. Přijďte se podívat na sport, ve kterém Česká republika obsazuje nejvyšší místa na mistrovstvích světa mužů i žen.
Jirka Pitaš, 17.12.2008

Vodníci si zahráli v Úpici

Zajímavý nohejbalový turnaj trojic se hrál v sobotu 6. prosince 2008 v tělocvičně ZŠ Bratří Čapků "Na Blahovce" v Úpici. Pořadatelem celé akce byli nohejbalisté z Úpice a Batňovic. Pozvali hráče ze Strážného, Vrchlabí, Suchovršic, Úpice, Batňovic, Svatoňovic a Havlovic. Turnaj přibližuje naše fotoreportáž. Podmínkou nebyly kompletní trojice, ale účast vždy několika hráčů z různých míst. Nevadilo ani to jestli hráč hraje aktivně nějakou soutěž nebo jestli je úplným začátečníkem. Pořadatelé před zahájením turnaje sami sestavili trojice tak, aby se síly jednotlivých družstev rovnoměrně rozložily. Ligový hráč hrál se dvěma hráči, kteří hrají nohejbal pouze jeden rok, borci z krajské soutěže dostali do družstva úplného začátečníka a podobně. Umístění v turnaji nebylo pro nikoho rozhodující. Ti, kteří s nohejbalem teprve začínají byli rádi, že mohou hrát po boku těch nejlepších z našeho regionu, kteří hrají nohejbalovou ligu i nižší soutěže. A ti nejlepší si mohli připomenout léta, kdy sami začínali a také byli tehdy rádi, když jim někdo ze zkušenějších poradil a pochválil je, třeba jen za dobrou přihrávku. A pro všechny na turnaji byla vzorem Jana Möglichová, letošní MISTRYNĚ SVĚTA v nohejbale ženských trojic a MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY pro rok 2008 ve stejné kategorii. Byla to pocta pro ty, kteří byli právě v jejím družstvu. Vodníci to ale nebyli. Ti byli jejím soupeřem a sehráli s jejím družstvem velice vyrovnané dva sety, když oba prohráli vždy o jeden jediný bod. Vodníci Jarda Dufek a Jirka Pitaš byli doplněni hráčem Batňovic, Vaškem Poláčkem. Za tento výsledek ani za další výsledky se nemuseli stydět.
Jirka Pitaš, 9.12.2008

Nohejbalisté se odvázali na sokolském vinobraní

Sokolské vinobraní – akce, která v Havlovicích navazuje na tradiční Moravská vinobraní pořádaná po dlouhá léta na sále závodní jídelny Juty Úpice, se stalo další společnou akcí party havlovických nohejbalistů. Večer strávený společně s moravskými kamarády z Těšan. Večer, kde jsme se dobře bavili i s dalšími členy Sokola Havlovice, s pozvanými hosty z blízkého i vzdálenějšího okolí Havlovic. Večer, kde se představili i slovenští přátelé z družební obce Trhoviště s vynikajícím folklorním souborem Ondavčanka. Prohlédněte si fotografie.
Jirka Pitaš, 6.10.2008

Vodníci a Hastrmani uspořádali Bohuslavický nohakop

Třetí ročník "Bohuslavického nohakopu" uspořádali Vodníci a Hastrmani z Havlovic. Oblíbený nohejbalový turnaj trojic se konal na hřišti "Pod mostem" v Bohuslavicích ve spolupráci s místním majitelem "Sport clubu", panem Oldřichem Křížkem. Sedm družstev spolu sehrálo celkem 21 zápasů systémem každý s každým na dva vítězné sety. Celkovým vítězem se letos stalo družstvo Božkov z Choustníkova Hradiště. Na druhém místě se umístilo družstvo Tygřích drápů z Vítězné. Třetí byli Divišovi z Bohuslavic a čtvrté místo si odvezl Beer team ze Suchovršic. Na Vodníky tentokrát zbylo ve velmi vyrovnané konkurenci šesté místo. Naše obrázky bohuslavické sportování dokreslují.
Jirka Pitaš, 14.9.2008

Havlovičtí nohejbalisté se na Brněnsku neztratili

Necelých 15 km pod Brnem se nachází malebná vesnička Popovice, kde byl letos pořádán už 16. ročník nohejbalového turnaje trojic. Stejně jako loni byli místními pořadateli pozváni i Vodníci a Hastrmani - nohejbalová parta amatérů z Havlovic. Jejich názvy byly tentokráte ale poněkud pozměněny, protože hráli pod hlavičkou kamaráda a podnikatele z Těšan Jarina Čecha. Z Vodníků se tak stalo družstvo Ringotour Těšany a z Hastrmanů byl celek Autodoprava Čech. Mezi patnácti soutěžícími družstvy se Havlovičtí vůbec neztratili a obě družstva obsadila shodně páté místo. Za sebou zanechali několik brněnských soupeřů a ani domácí nohejbalisté z Popovic na Vodníky a Hastrmany nestačili. Za dobrým umístěním byla obě družstva Havlovic hnána neúnavnými fandy a roztleskávačkami, které si přivezli naši hoši nejen z Havlovic, ale i z Těšan. Úspěch na nohejbalovém turnaji pak všichni společně oslavili ve sklípku v Šitbořicích při dobrém vínečku, jídle, harmonice a housličkách. První místo z celého turnaje si odvezli hráči Medlova. Druzí byli lonští vítězové z Brna – Mokré. Naše fotoreportáž přibližuje dění na kurtu i mimo něj.
Jirka Pitaš, 2.9.2008

Havlovičtí narazili na krajské harcovníky

Dosud nesilněji obsazený nohejbalový turnaj obohatili svojí účastí i nohejbalisté Havlovic v neděli 3.srpna 2008. Vodníci se pokusili znepříjemnit hladký postup k nejvyšším metám družstvům, ve kterých hráli i aktivní hráči nohejbalu z krajských soutěží. Mezi jinými byl účastníkem tohoto turnaje i dorostenecký mistr republiky, hrající za Radechovou. Dařilo se střídavě a nakonec se Vodníkům nepodařilo postoupit mezi poslední čtyři a skončili před čtvrtfinalovými boji o umístění o medaile. Jejich konečné umístění bylo na 5. – 8. místě. Klání zachytil náš fotoreportér. Turnaj v Horním Starém Městě ukázal nohejbalistům z Havlovic, jakou úroveň má nohejbal, když se hraje už na takové úrovni, jako je krajský přebor. Konečné pořadí: 1.Mladé Buky B, 2. Horní Staré Město, 3. Kantýna, 4. Veteráni.
Jirka Pitaš, 6.8.2008

Vodníci byli ve Vlčkovicích sedmí

Tradiční nohejbalový turnaj se uskutečnil první srpnovou sobotu ve Vlčkovicích. Na "černé antuce", jak říkají místní pořadatelé asfaltovému povrchu dvou tamních kurtů, se ve dvou skupinách snažilo dostat na stupně vítězů 13 družstev. Nechybělo ani družstvo Vodníků z Havlovic. Ti v konečném pořadí skončili na pěkném sedmém místě. Vítězem se stali domácí pod názvem Tři veteráni, posíleni výborným smečařem z České Skalice. Druhé místo obsadili Panteři ze Dvora Králové nad Labem a pohár za třetí místo si odvezli hráči Tygřích drápů z Vítězné. Tady je fotoreportáž.
Jirka Pitaš, 5.8.2008

Obhajoba v Markoušovicích se Vodníkům vydařila

Už 4. ročník nohejbalového turnaje uspořádala v Markoušovicích parta bývalých spolužáků na gymnáziu v Trutnově, nazývaná ´TCHUNDERBOYS´. Loňské vítězství na něm přijelo obhajovat družstvo Vodníků z Havlovic. V cestě za obhajobou jim však stálo dalších osm družstev toužících právě Vodníky z pomyslného Markoušovického trůnu sesadit. Nepodařilo se jim to. Vodníci opět vystoupili na nejvyšší stupínek celého turnaje, když ztratili pouze dva sety a to s družstvem BEER TEAM Suchovršice, které skončilo druhé a třetími CHALUPÁŘI z Markoušovic. Po skončení nohejbalu pokračovaly na hřišti v Markoušovicích i další soutěže jak pro hráče, tak i jejich fandy a diváky, zajišťované partou ´Tchunderboys´. Zde našel svoji parketu soubor z družstva TĚJATR se svými příznivci z úpického divadla. Prohlédněte si obrázky. Celá akce byla zakončena posezením u ohníčku s kytarou a skončila v pozdních večerních hodinách.
Jirka Pitaš, 24.6.2008

Vodníci přivezli bronz

Velice dobře obsazený nohejbalový turnaj se hrál v sobotu 14. června 2008 na antukovém hřišti v Suchovršicích. Parta Sokolů kolem Vládi Lorence zde uspořádala 2. ročník suchovršického nohejbalového turnaje. Deset kvalitních družstev z celého trutnovského okresu bylo zárukou dobrých sportovních výkonů. Kolem páté hodiny odpoledne už byly připraveny stupně vítězů s putovním pohárem a množstvím věcných cen pro všechny zúčastněné. Na nejvyšší stupínek vystoupili hráči z Horního Starého Města v čele s jejich kapitánem Romanem Pytelou. Poraženým ve finále bylo družstvo Božkov z Choustníkova Hradiště a obsadili tak druhé místo. Bronzové medaile za třetí místo si odvezli Vodníci z Havlovic, kteří porazili v souboji o třetí a čtvrté místo hráče Rotující Palička z Vítězné. Další pořadí: 5. místo Beer Team Suchovršice, 6. Vrchlabí, 7. Tygří drápy Vítězná, 8. Veteráni Malé Svatoňovice, 9. Intop Mladé Buky a 10. místo patřilo Bohuslavicím. Turnaj byl hodnocen všemi účastníky jako velice dobře zajištěný jak pořadateli, tak i jejich pomocníky, kteří zajišťovali po celý den hráčům občerstvení a napekli také moc dobrý štrůdl. Dění v Suchovršicích přibližují naše snímky. Zajímavostí turnaje bylo i to, že Vodník Havlovic Jarda Dufek musel před polednem turnaj opustit a splnit tak své povinnosti na jedné z akcí v Havlovicích. Musel odstartovat plavbu netradičních plavidel po Úpě nazvanou „Úpění Úpy“. Svoji povinnost zkontrolovat všechna plavidla a poučit jejich kapitány o chování se na jeho řece zvládl, na turnaj do Suchovršic se vrátil jako opravdový Vodník a zbytek turnaje už také i dohrál v pravém vodnickém dresu.
Jirka Pitaš, 17.6.2008

Dětský den v Havlovicích

Hned druhý den po skončení nohejbalového turnaje se konala v Havlovicích oslava Dětského dne. Obecní úřad ve spolupráci s dalšími organizacemi obce zajistil na hřišti Za školou celkem 10 stanovišť, kde mohly děti předvést svoji dovednost v recitaci, zpěvu, luštění hádanek, poznávání fauny i flory. Nechyběly ani sportovní disciplíny vyžadující šikovnost a obratnost dětí. Na všechny pak po splnění jednotlivých disciplín čekala nějaká ta drobná odměna. Na celé organizaci Dětského dne se podílela i parta nohejbalistů VODNÍKŮ a HASTRMANŮ z Havlovic se svými manželkami a jejich věrnými přáteli. Na stanovišti nohejbalistů se soutěžilo o ceny ve slalomu s míčem mezi kužely a celou tuto soutěž řídil sám VODNÍK – Jarda Dufek ve svém slušivém oblečku. Vodník, jako jeden z nohejbalistů, nepomáhal sám. Ostatní se zapojili při zajištění občerstvení pro malé i velké ve stáncích na hřišti. Přispěli tak ke zdařilé akci Obecního úřadu Havlovice. Tady je fotoreportáž.
Jirka Pitaš, 2.6.2008

Nohejbal v Havlovicích vyhrála Bílá Třemešná

V sobotu 31. května 2008 se v Havlovicích, na dvou kurtech s umělým povrchem, ve všesportovním areálu Za školou, sešlo 17 tříčlenných nohejbalových družstev, aby bojovalo o prvenství v turnaji „O DUŠIČKU HAVLOVICKÉHO VODNÍKA“. Byl to už 4. ročník. Za krásného slunečného počasí se odehrálo celkem 44 zápasů. Až do finálového duelu se probojovalo družstvo Frantovy boudy ze Strážného a družstvo hráčů Bílé Třemešné. Vítězně z jejich souboje vyšli hráči Bílé Třemešné a zaslouženě tak získali putovní pohár v podobě HAVLOVICKÉHO VODNÍKA. Toto družstvo vyhrálo nohejbalový turnaj v Havlovicích už třikrát za sebou. Na druhém místě tak skončili hráči Frantovy boudy, ve kterém hrála jediná žena, která se jako hráč zúčastnila nohejbalového turnaje v Havlovicích. Na třetím místě se umístili hráči Kounova u Dobrušky a čtvrtý byl JOHNY TEAM od Rychnova nad Kněžnou. Nejvzdálenějším mužstvem byli hráči TJ Sokol Světlá nad Sázavou. Havlovičtí HASTRMANI obsadili v silné konkurenci sedmé místo a Vodníkům se nepodařilo probojovat mezi posledních osm. První tři družstva obdržela krásné pamětní poháry, diplomy a spoustu věcných cen. Od Vodníka převzali i dušičkové hrníčky. Věcné ceny a diplomy si odvezli ale i další družstva, která se umístila do osmého místa. Všem vyhodnoceným gratulovala, předávala diplomy, poháry a ceny, společně s Vodníkem, i mistryně světa v nohejbale žen Jana Möglichová – Dvořáčková, která se na turnaj přišla podívat i se svojí půlroční dcerkou. Jak dokládají naše obrázky, koupel vítězného mužstva v řece Úpě s Vodníkem nesměla chybět.
Jirka Pitaš, 1.6.2008

Hastrmani i Vodníci se představili ve Rtyni

TJ Sokol Olešnice uspořádala v sobotu 26. dubna 2008 halový nohejbalový turnaj. Jako místo konání si vybrala krásnou sportovní halu ve Rtyni v Podkrkonoší – ORLOVNU. Na turnaj přijelo celkem 12 družstev, a to nejen z blízkého okolí. O netradiční dřevěný pohár soutěžila i družstva ze Sázavy, Prahy nebo Poličky. Nechyběli ani zástupci Havlovic. V jedné ze dvou skupin hráli Vodníci, v druhé Hastrmani. Jejich výkony stačily na osmé a deváté místo v celkovém pořadí. Celý turnaj, který přibližují naše obrázky, vyhrálo mužstvo nazvané „Frantova bouda“ ze Strážného. Druhý byl Lezník z Poličky, třetí Sázava a čtvrté místo patřilo pořadatelům z Olešnice.
Jirka Pitaš, 29.4.2008

Havlovické kurty budou patřit nohejbalu

Parta amatérských nohejbalistů z Havlovic srdečně zve na turnaj neregistrovaných. Čtvrtý ročník turnaje "O dušičky havlovického vodníka" se uskuteční v sobotu 31. května 2008 pod záštitou firmy ELMOS s.r.o. Trutnov. Ve všesportovním areálu v Havlovicích si to rozdají tříčlenné týmy. Hrát se bude na dvou kurtech s umělým povrchem. Počet účastníků je limitovaný, pořadatelé přijímají přihlášky do 23. května. Další informace najdete v příloze.
Jirka Pitaš, 15.4.2008

Aprílový turnaj v Havlovicích ovládli nohejbalisté z Choustníkova Hradiště

Poslední nohejbalový turnaj v Havlovicích se v sobotu 12.4.2008 konal v Kulturním domě. Na místě byli i naši fotoreportéři. Příští turnaje už budou pod širým nebem, a to nejen v Havlovicích. K velkému kolotoči nohejbalových turnajů přispějí i hráči Vodníků a Hastrmanů z Havlovic pořádáním velkého turnaje poslední sobotu v květnu, kdy se bude hrát „O DUŠIČKY HAVLOVICKÉHO VODNÍKA“. Bude to už 4. ročník. A jak dopadl poslední halový „Aprílový turnaj“? Vyhráli Žraloci před družstvem Hradiště. Oba týmy byly z Choustníkova Hradiště. Třetí místo obsadili Muži zlých žen z Červeného Kostelce a čtvrtý byl BEER TEAM ze Suchovršic. Havlovičtí Hastrmani skončili na pátém místě a Vodníci byli devátí.
Jirka Pitaš, 14.4.2008

Hasičský ples přilákal do Havlovic přátele z Těšan

Volný víkend od turnajového klání byl pro nohejbalisty Havlovic možností navštívit tradiční vrchol plesové sezony v Havlovicích – HASIČSKÝ PLES. Před 14 dny navštívili nohejbalisté stejnou akci při svém výjezdním hodnocení loňského roku, a to v Těšanech na Moravě. Tamní hasiči jsou jejich dlouholetými kamarády a tak slovo dalo slovo a čtyři zástupci těšanských hasičů přijali pozvání havlovických nohejbalistů a na oplátku přijeli na hasičský ples do Havlovic. Společně s nohejbalisty i ostatními návštěvníky se všichni dobře bavili a celý ples hodnotili jako velice zdařilý. Havlovickým hasičům přivezli, jako malou pozornost, několik litrů pravého moravského vína do tomboly a také pamětní list vydaný ke 110. výročí založení hasičského sboru v Těšanech. Sestava těšanských hasičů, ve slušivých uniformách, byla opravdu silná. Přijel osobně starota SDH Těšany Jarin Čech, jejich velitel Bohoušek Stelcl a ozdobou celé delegace byla i členka výboru SDH Těšany, vedoucí hasičské mládeže a členka okresního výkonného výboru Brno - venkov Jana Stelclová. Prohlédněte si veselé obrázky.
Jirka Pitaš, 10.3.2008

Nohejbal v Solnici málem překazila Emma

V sobotu ráno, po nočním řádění větru Emma a silném dešti vyrazili nohejbalisté Havlovic na turnaj o „Solnický solný krystal“. Už cestou se jim ale přilepila smůla na paty a jízdu od Libňatova do Barchovin jim zatarasil, přes silnici větrem povalený velký strom. Na jeho odtažení nebyly síly, ani za pomoci osádky druhého osobního automobilu, které v té době projíždělo stejným směrem. Zahájení turnaje bylo plánováno na devátou hodinu a na objížďku přes Červený Kostelec bylo málo času. Zvítězilo rozhodnutí Vodníka Jardy Dufka. „Zajedeme ke mně domů, vezmeme motorovou pilu, strom pořežeme, kládu odklidíme a jedeme dál!“ Tak se taky stalo. V dešti jsme silnici uvolnili i pro další auta, která se zatím u překážky nashromáždila a všichni jsme tak mohli pokračovat v cestě ke svému cíli. Na turnaj do Solnice jsme dorazili s mírným zpožděním. Hra se nám ale nedařila tak, jak jsme si představovali. Nalosovaní jsme byli do čtvrté skupiny, ve které jsme sice neprohráli ani jeden zápas, ale tři body za remízy nám nestačily na postup ze skupiny. Turnaj byl po poledni na dvě hodiny přerušen pro výpadek elektrického proudu a celý podnik se takto protáhl a nebyl už čas odehrát další zápasy o umístění od devátého do osmnáctého místa, kde bychom jistě neobsadili horší nežli deváté místo. Smůla nás provázela turnajem po celou dobu. Vítěznou trofej, v podobě solného krystalu, si odvezli hráči z Bílé Třemešné. Cesta domů byla už za slunečného počasí. V Barchovinách jsme pak zjistili, že když jsme ráno projeli, tak tam spadly ještě další stromy a tak jsme začali mluvit o tom, že jsme vlastně měli štěstí, když se nám podařilo projet Barchoviny bez úrazu.
Jirka Pitaš, 4.3.2008

Vodníci a Hastrmani hodnotili úspěšný rok na Moravě

Úspěšný rok 2007 hodnotila „PARTA AMATÉRSKÝCH NOHEJBALISTŮ“ z Havlovic. Hodnocení proběhlo na výjezdním zasedání, které se uskutečnilo na Moravě v Těšanech a také v sousední obci Šitbořice. Je to místo, kam se naši nohejbalisté rádi vracejí, hlavně po loňské účasti na nohejbalovém turnaji v Popovicích. Aktivity party nohejbalistů měly v roce 2007 velmi široký záběr a to nejen na poli sportovním, ale i společenském. Výjezdního zasedání se spolu s hráči zúčastnili i jejich manželky a kamarádi, kteří s námi spolupracují při všech akcích. A protože na všech turnajích hrajeme pod názvem Vodníci a Hastrmani, nechyběl nám ani náš živý maskot. Program dvoudenního výjezdu nebyl jen hodnotící, ale setkali jsme se i s kamarády z Těšan. Od nich jsme měli i pozvání na hasičský ples, který jsme v sobotu večer absolvovali. Ve vedlejších Šitbořicích, kde jsme byli ubytováni ve Společenském domě – Orlovně, jsme všichni využili i dvě dráhy bowlingu, kde jsme odehrály pět zápasů a většina účastníků využila i možnosti návštěvy sirných lázní, spojené s masážemi. Veselý výlet zachytila naše fotoreportáž. Kamarádi z Moravy poslali i článek, který vyšel v obci Moutnice. Ta je hned vedle Těšan, kde byli nohejbalisté z Havlovic na hasičském plese. Z Moravy jsme si přivezli i spoustu námětů pro práci v letošním roce.
Jirka Pitaš, 26.2.2008

Havlovice hostily valentýnský nohejbalový turnaj trojic

V Kulturním domě v Havlovicích se v sobotu 9.2.2008 uskutečnil druhý ročník valentýnského nohejbalového turnaje trojic. Dvě domácí družstva a osm přespolních zápolilo o vítězství. V závěrečném finále se mezi sebou utkali nohejbalisté TJ INTOP Mladé Buky a soupeřem jim byli nohejbalisté z Choustníkova Hradiště hrající pod názvem Žraloci. Vítězstvím 2:1 na sety si diplom a ceny za první místo odvezli hráči TJ INTOP Mladé Buky. Druzí byli Žraloci. Havlovičtí Vodníci obsadili třetí místo a Hastrmani byli čtvrtí. Další pořadí: 5. Tygří drápy z Vítězné, 6. Sokol Opočno, 7. Hradiště, 8. Beer Team Suchovršice, 9. Hurikáni Dvůr Králové, 10. Solnice. Valentýnský nohejbal v Havlovicích přibližují naše obrázky. Pro hráče Havlovic to byla letos už druhá účast na nohejbalovém turnaji. Na ten první se vydali v lednu do Trutnova, kde se hrál AMOS CUP 2008 v tělocvičnách ZŠ V Domcích. Zde družstvo Vodníků postoupilo z druhého místa ve skupině mezi posledních 18. Tam však prohrálo těsně s družstvem Žraloků a z dalších bojů vypadlo. Na tomto turnaji startovalo 22 družstev. Vítězství patřilo právem družstvu Čisté u Nové Paky.
Jirka Pitaš, 10.2.2008

Havlovičtí nohejbalisté hodnotí úspěšný rok 2007

Parta amatérských nohejbalistů z Havlovic vydala hodnotící zprávu za rok 2007. Dozvíme se z ní, že činnost havlovických nohejbalistů v uplynulém roce kontinuálně navázala na akce předchozí. Sezonu roku 2007 hodnotí nohejbalisté jako velmi úspěšnou a již se těší na další turnaje, které začínají připravovat nebo na které budou pozváni. Zároveň přejí sobě i všem ostatním hodně zdraví do roku 2008 a spoustu radosti z pohybu!
Jirka Pitaš, 19.1.2008