Streetball - archiv zpráv

Aktuální zprávy

Memoriál svatého Václava ovládla Lvíčata

V Havlovicích se v sobotu 27.9.2008 uskutečnil osmý ročník Memoriálu svatého Václava. Letošní turnaj byl opravdu našlapaný. Hned při registraci se ukázalo, že se dá očekávat kvalitní street. Přijeli tradiční hosté XStream, který letos vyhrál i velice prestižní turnaj v Trutnově, kde se scházejí hráči a hráčky české nejvyšší basketbalové soutěže. Ovšem ani havlovická Lvíčata nenechala nic na náhodě - přišla v plné sestavě a vyhrála. Podrobnosti jsou v tiskové zprávě. Havlovický street přibližují naše obrázky.
Jan Balcar, 30.9.2008

Májový street ovládli míčoví kouzelníci z XStream Converse

Možná nejkvalitnější obsazení zaznamenal letošní osmý ročník Májového streetbalového turnaje v Havlovicích. Hráči dorazili z celé republiky a je dobře, že se havlovický street dostává do žebříčku oblíbených turnajů. V konkurenci deseti týmů se do finále dostaly trutnovští FANS a mezinárodní „směska“ XStream Converse "1". FANS nedokázali zopakovat vítězství ze skupiny a soupeři podlehli. V boji o třetí příčku zvítězila LVÍČATA nad POLICIÍ ČR. Po dlouhé době se sešla i v mládežnické kategorii kvalitní konkurence. Zlato si odnesl tým ZŠ Malé Svatoňovice. Tady máte výsledkový souhrn a obrázky.
Jan Balcar, 19.5.2008

Pohoda a klídek ovládly Havlovice

Havlovický street Dvanáct družstev z různých koutů republiky se sjelo na sedmý ročník Májového streetballového turnaje do Havlovic. V zápasech "každý s každým" ve dvou skupinách se ukázalo, že se letos jedná o turnaj z nejkvalitnějších v historii havlovických streetballových klání. Zpestřením turnaje byli hosté z Jaroměře, kteří svůj patriotismus vyjadřovali v modifikaci lidové písně "Jaroměř, Jaroměř to je …, to mi věř!" Komentář jejich lodivoda Martina Staňka "Tohle byl můj nejlepší strýtbolový turnaj, který jsem hrál" vyjadřuje fajnovou atmosféru. Třešničkou na dortu a velkým zážitkem bylo gentlemanské finále, kde se hráči společně domluvili na pravidlech - bez rozhodčího a "vítězství o 2 body". Žákovskou kategorii vyhrály v Havlovicích Špendlíkové hlavičky. Další informace plus obrázky najdete zde.

Májový streetball v Havlovicích? Pohodička!

Májový street v Havlovicích Úžasnou pohodičku můžete zažít i Vy na letošním Májovém streetballovém turnaji SC TJ Sokol Havlovice, a to v sobotu 26.5.2007 od 12 hodin. Kdo máte chuť si zahrát, hlaste se na čísle 777 851 871 nebo na balcar@zsul.cz. Podmínky účasti a další potřebné informace najdete zde. Těšíme se na Vás! Strýťáci z Havlovic.

Memoriál sv. Václava 2006 - fotogalerie
XSTREAM má "DOUBLE"
Vítězem VI. ročníku Memoriálu svatého Václava se v konkurenci šesti týmu staly nové tváře letošních streetballů – hráči XSTREAM. Tým pod vedením Patrika Nguyena si vydláždil společně s domácími LVÍČATY cestu do finále, kde v dramatickém utkání zvítězilihosté.

Memoriálu svatého Václava ve streetbalu
Streetball Club TJ Sokol Havlovice a ZŠ Úpice-Lány pořádají VI. ročník Memoriálu svatého Václava ve streetballu v sobotu 23. září 2006 od 12.00 hod. Místo konání: Všesportovní areál TJ Sokol Havlovice.