SUPERHAPOSTAR

Havlovická fotbalová asociace má dlouholeté zkušenosti s pořádáním fotbalových turnajů. Mezi nimi se těší značné popularitě mimo jiné i SUPERHAPOSTAR pro hráče nad 50 let. V roce 2012 se uskuteční 8. září, cennou trofej budou obhajovat Klasici z Jihlavy.


SUPERHAPOSTAR

Charakteristika SUPERHAPOSTAR: fotbalový turnaj pro hráče nad 50 let
Pořádání turnaje: od roku 2002
Hřiště: 40 x 60 metrů
Počet hráčů: 6 + 1
Hrací doba: 2 x 10 minut
Ceny pro nejlepší: putovní pohár a další pozornosti
Maskot: živý havlovický vodník
Vítězové SUPERHAPOSTAR: přehled v tabulce

SUPERHAPOSTAR: obhajoba prvenství týmu ZaP Nové Město

V sobotu 13.9.2014 se konal v havlovickém sportovním areálu již 13. ročník tradičního turnaje v malé kopané pro hráče nad 50 let SUPERHAPOSTAR. Zúčastnilo se ho 7 mužstev. Loňské prvenství obhájil tým ZaP Nové Město, který ve finále porazili těsně 1:0 Klasiky z Jihlavy. Podrobnosti jsou v příloze. Prohlédněte si také obrázky.
Miloslav Tohola, 15.9.2014

Havlovice nedostaly gól, na SUPERHAPOSTAR braly stříbro!

12. ročník SUPERHAPOSTAR se povedl domácímu týmu. Parta kolem Miloše Toholy během poslední červencové soboty nedostala ani jeden gól! Havlovičtí došli až do finále, kde po bezbrankovém výsledku podlehli týmu ZaP Nové Město až na penalty. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 týmů, které se utkaly ve dvou skupinách. Z každé skupiny postoupily dva nejlepší celky do play off. Semifinále: ZaP - Pražská Trutnov 0:0, na penalty 4:3. HAFA Havlovice - Dukla Žamberk 1:0 (branka De Groot). O 3. místo: Žamberk - Pražská 2:2 (Košátko, Božič - Franc, Zengler), na penalty 3:2. Finále: ZaP - HAFA 0:0, na penalty 5:4. Další pořadí: 5. Kopáči Č. Kostelec, 6. Klasici Jihlava, 7. Sokol Pustkovec, 8. Rudá hvězda Hradec Králové, 9. Sedláci Chlumec. Nejstarší hráč: Plašil Mirek (HAFA, 69 let). Nejlepší brankář: Čáp Zdeněk (Dukla). Nejlepší hráč: Finger Jiří (Pražská). Nejlepší střelci: Čížek Roman (ZaP, 3 branky), Zengler Josef (Pražská TU, 3 branky). Rozhodčí: Soukup, Prouza.
Miloš Tohola, Petr Záliš, 3.9.2013

SUPERHAPOSTAR pro Duklu Žamberk

Za příjemného počasí v nádherném prostředí havlovického areálu se konal již 11. ročník turnaje pro fotbalisty nad 50 let - SUPERHAPOSTAR. Zúčastnilo se ho 9 mužstev a premiérové vítězství vybojovala Dukla Žamberk složená z hráčů, kteří před desítkami let právě v Dukle vojákovali a hráli fotbal. Klikněte na podrobnější referát nebo na obrázky.
Miloš Tohola, 11.9.2012

SUPERHAPOSTAR ovládli Klasici z Jihlavy

V sobotu 3. září 2011 se uskutečnil v havlovickém areálu již 10. ročník fotbalového turnaje SUPERHAPOSTAR. Je to poslední ze seriálu HAPO (Havlovický pohár), tentokrát pro hráče nad 50 let. Sjelo se 12 mužstev, která byla nalosována do dvou skupin. Prestižní pohár si z Havlovic odvezli Klasici z Jihlavy, kteří ve finále porazili v prodloužení Duklu Žamberk. Tým Sonia Žacléř se musel spokojit s bronzem, přestože po triumfech na HAPO a HAPOSTAR pomýšlel na zlatý hattrick. Podrobnosti jsou zde. Fotogalerii najdete zde.
Alena Toholová, 5.9.2011

Superhapostar kořistí hradeckého Academixu

Superhapostar 2010 Vracíme se ještě k letošnímu 9. ročníku turnaje fotbalistů nad 50 let Superhapostar. Jak dokládá přiložená tabulka, z vítězství se nakonec radoval Academix Hradec Králové. Po celodenních bojích ve třech skupinách postoupilo do závěrečných bojů 8 nejlepších. Ti se utkali vyřazovacím způsobem. Letošní ročník byl zatím nejbohatší na góly. V 34 zápasech padlo 94 branek, což představuje průměr 2,76 gólu na utkání. Nabízíme i výsledkový servis. Fotografie účastníků najdete zde.
Petr Záliš, Alena Toholová, 24.9.2010

Změna termínu SUPERHAPOSTAR

Již 9. ročník fotbalového turnaje hráčů nad 50 let - SUPERHAPOSTAR - se v Havlovicích bude konat až v sobotu 11. září 2010. Zájemci se mohou i nadále přihlásit Miloši Toholovi na tel. 737/141504, stejně tak jako na turnaj HAPOSTAR, který se koná již 31.7.2010. Aktuální seznam akcí v letošním roce najdete zde.
Jaroslav Balcar, 13.7.2010

SUPERHAPOSTAR 2008 vyhrála Pražská Trutnov

V Havlovicích se uskutečnil už 7. ročník Superhapostar – turnaj v malé kopané, hráčů nad 50 let. Tentokrát se zúčastnilo 9 mužstev, která ve dvou skupinách bojovala o co nejvyšší příčku v tabulce, protože umístění na druhém místě ve skupině znamenalo ještě další zápas o umístění na třetím a čtvrtém místě a na vítěze skupin čekal poslední zápas hracího dne o celkového vítěze letošního Superhapostar. V obou závěrečných zápasech nebylo rozhodnuto v základním hracím čase a tak musely rozhodnout pokutové kopy. V zápase o třetí a čtvrté místo neproměnili hráči SK Běloves dvě penalty a tím pádem skončili jeho hráči na čtvrtém místě. Šťastnější v tomto rozstřelu byli Kopáči z Červeného Kostelce a zaslouženě si odvezli cenu za bronzovou příčku. Ve finálovém zápase nepadla v platné hrací době také branka a tak došlo znovu na penaltový rozstřel. Utkali se v něm hráči ZaP Nové Město nad Metují a borci mužstva Pražská Trutnov. Teprve sedmé penalty rozhodly o tom, že putovní pohár a trofej pro vítěze si společně s věcnými cenami odvezou hráči Pražská Trutnov, mužstvo které přivezl do Havlovic jejich dlouholetý brankář Mirek Borůvka. Konečné pořadí turnaje: 1. Pražská Trutnov, 2. ZaP Nové Město nad Metují, 3. Kopáči Červený Kostelec, 4. SK Běloves, 5. Academix Hradec Králové, 6. Sonia Žacléř, 7, SK Černošice, 8. RH Hradec Králové a 9. místo letos zbylo na domácí HAFA Havlovice. Bylo provedeno i další vyhodnocení, stejně jako v předcházejících ročnících. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Vlasta Jindra ze ZaP Nové Město nad Metují, střelcem turnaje byl Petr Vaniš z Pražské Trutnov a nejlepším brankářem byl letos Mirek Petr z SK Běloves. Nejstarším hráčem, se svými 64 lety, byl Karel Sedliský z Academixu Hradec Králové. Tady jsou obrázky. Ceny a diplomy předával jako vždy havlovický vodník a vítězné mužstvo oslavilo vítězství Superhapostar 2008, i s vodníkem, v řece Úpě.
Jirka Pitaš, 7.9.2008

SUPERHAPOSTAR 2008: Havlovice jdou na Academix, ZaP, Běloves a Černošice

Deset mužstev, hráčů nad 50 let, bylo v osudí při losování sedmého ročníku SUPERHAPOSTAR. Turnaj v malé kopané, který se bude hrát ve Všesportovním areálu v Havlovicích "Za školou", byl vylosován před finálovým zápasem HAPOSTAR 2008. Ve dvou pětičlenných skupinách se bude bojovat v sobotu 6. září 2008 od osmé hodiny ranní. Skupina A: Pražská Trutnov, Rudá Hvězda Hradec Králové, Sonia Žacléř, Kopáči Červený Kostelec, Velké Poříčí. Skupina B: Academix Hradec Králové, SK Běloves, ZaP Nové Město nad Metují, SK Černošice, HAFA Havlovice. Obhájcem trofeje je ZaP Nové Město. Přijďte se podívat a uvidíte, že i po padesátce se dá sportovat na velmi dobré úrovni.
Jirka Pitaš, 12.8.2008

Superhapostar 2007 pro ZaP Nové Město

Superhapostar 2007 I přes nepřízeň počasí proběhl v Havlovicích úspěšně 6. ročník fotbalového turnaje hráčů nad 50 let - SUPERHAPOSTAR 2007. Z osmi mužstev, která celý turnaj absolvovala, vyšlo vítězně zkušené, a pravidelně se účastnící mužstvo, ZaP Nové Město nad Matují. Ve finálovém zápase nastoupil ZaP proti vítězi loňského ročníku, týmu PRAŽSKÁ Trutnov. V normální hrací době finálového zápasu nepadlo rozhodnutí a skóre 0:0 poslalo ihned oba soupeře do penaltového rozstřelu, kde bylo úspěšnější mužstvo Nového Města. Jeho hráči proměnili dvě penalty ze tří a Pražská neproměnila penaltu ani jednu, když dvakrát nastřelila tyč. Domácí HAFA obsadila páté místo. Zde je podrobnější fotoreportáž.

SUPERHAPOSTAR: Havlovice se utkají s Bělovsí i Novým Městem

SUPERHAPOSTAR 2007 Populární havlovický turnaj SUPERHAPOSTAR byl rozlosován. Deset vybraných mužstev tvoří hráči nad 50 let. Los rozdělil týmy do dvou skupin. Skupina A: SK Běloves, SK Černošice, ZaP Nové Město nad Metují, HAFA Havlovice, KOPÁČI Červený Kostelec. Skupina B: Rudá Hvězda Hradec Králové, SONIA Žacléř, PRAŽSKÁ Trutnov, Pardubice, TBC Čudil Club Horní Maršov. Turnaj se koná v sobotu 8. září od 8 hodin ve sportovním areálu TJ Sokol Havlovice. Prvenství z loňského ročníku bude obhajovat Pražská Trutnov.

Jirka Pitaš